Inne produkty

Dodatki do płynnych membran poliuretanowych Hyperdesmo

THIXO-TOOL oraz ACCELERATOR-300A to dodatki do płynnych membran poliuretanowych Hyperdesmo®, ułatwiające ich aplikację na powierzchniach pochyłych i pionowych. Oferujemy również bezrozpuszczalnikowy klej poliuretanowy HYPERGLUE TX-40 do klejenia drewna: mozaik parkietowych, płyt wiórowych czy parkietów.

 

Nasze produkty:

THIXO-TOOL

Dodatek do rozwiązania trudności związanych z aplikacją płynnych membran linii HYPERDESMO® na powierzchniach bardzo pochyłych i pionowych

ACCELERATOR-3000A©

Zaawansowany technologicznie chemiczny akcelerator wiązania, zaprojektowany dla płynnych membran poliuretanowych Hyperdesmo©

AQUASMART THERMO

Jednoskładnikową, opartą na wodzie poliuretanową farbą termoizolacyjną do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

HYPERGLUE TX-40

Jednoskładnikową, opartą na wodzie poliuretanową farbą termoizolacyjną do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

Dodatki do płynnych membran poliuretanowych, które ułatwią proces aplikacji

Dodatki do płynnych membran Hyperdesmo powstały w wyniku badań i doświadczeń jako odpowiedź na potrzebę udoskonalenia pracy z produktem typu płynna membrana i podniesienie komfortu jej aplikacji nawet w skrajnie trudnych warunkach. Jesteśmy świadomi, że powierzchnia nakładania membrany płynnej nie zawsze jest idealnie równa, całkowicie płaska i gładka. Czasem przychodzi nam pracować z różnym kątem nachylenia, z rozmaitą fakturą i strukturą, z całkowicie pionowymi powierzchniami i wieloma nierównościami.

W jaki sposób dodatki do hyperdesmo ułatwiają jej nałożenie w trudnych warunkach?

Dla jeszcze doskonalszego efektu i łatwości aplikacji warto wówczas zmieszać membranę płynną z dedykowanymi do niej dodatkami jak:

  • Thixo Tool;
  • Accelerator 300A.

Dodatek do membrany Thixco -Tool to produkt, którego zadaniem jest ułatwienie nałożenia membrany na: powierzchnie pionowe, powierzchnie pochyłe, silnie sfakturowane, pofalowane, nierówne itp. Zaleca się, aby ów dodatek stanowił około 10 do 30% membrany płynnej. Wszystko to zależy od rzeczywistego stanu podłoża i stopnia trudności w aplikacji. Dzięki tym dodatkom właściwości tiksotropowe membrany zostają podniesione, co jest równoznaczne z ograniczeniem właściwości samopoziomowania się membran, tak aby zapobiec m.in. problematyce: niejednolitości rozłożenia warstwy membrany na wzniesieniach i we wgłębieniach powierzchni przy nierównościach i falowaniu. Ponad to pozwala na aplikację produktu na powierzchniach totalnie pionowych w ilości tylko 1 lub 2 warstw, od razu znacznej grubości, bez obaw o ich spłynięcie.

Dodatki do membran, jako sposób na zwiększenie fizo-chemicznych właściwości

Kolejny produkt z kategorii: dodatki do płynnych membran to Accelerator 300A, który jest doskonałym chemicznym akceleratorem wiązania. W wyniku jego działania dochodzi do tworzenia się cząsteczek tzw. polimerów, które znacznie zwiększają właściwości fizo-chemiczne powłoki, tworząc ją jeszcze bardziej odporną na wszelkie czynniki mechaniczne i fizyczne. Dodatek ten stosowany w ilości 1-1,5 kg na 25 kg produktu membrany dba o optymalną relację szybkości wiązania i czasu pracy z produktem. Dzięki temu dochodzi do przyśpieszenia procesu polimeryzacji, wyeliminowania problematyki pęcherzykowania przy nakładaniu produktu, możliwości położenia jednorazowo grubej warstwy produktu, a także jej zdecydowanie łatwiejszej aplikacji.

Inne polecane produkty, które wspomogą prace montażowo-budowlane

Oferujemy wiele produktów, których zakres działania jest znaczący, m.in. w naszej ofercie znajdziesz też bardzo przydatny: bezrozpuszczalnikowy klej poliuretanowy HYPERGLUE TX-40 do klejenia drewna: mozaik parkietowych, płyt wiórowych czy parkietów, a także całą rodzinę produktów z serii: masy uszczelniająco-klejące do rozmaitych powłok i powierzchni, produkty dedykowane na tarasy i balkony i inne produkty dedykowane termoizolacji i hydroizolacji budynków.