Masz pytania? e-mail: kontakt@alchimica.com.pl | telefony: (+48) 507 128 894, (+48) 507 128 893

Masa do uszczelniania dachu

Szczeliny, pęknięcia, dylatacje – jeden produkt: masa uszczelniająca do dachów

 

Nierzadko problemem są pęknięcia, uszczerbki czy szczeliny np. w masie betonowej, na murach, filarach, w betonowej posadzce czy wylewce etc. Są to miejscowe ubytki, które kompleksowo można „załatać”, mocno związać powierzchnię ze sobą za pomocą produktu jak masa do uszczelnienia dachów. Funkcjonalność ów masy nie ogranicza się wyłącznie do dachowych powłok, wręcz przeciwnie dotyczy różnych powierzchni i materiałów budulcowych. Masa do uszczelniania dachów wykazuje duże właściwości elastyczności.

 

Świetny produkt na szybką pomoc przy nieszczelności dachu w domu – masa uszczelniająca do dachów. Poznaj jej właściwości

 

W każdym domu warto zadbać, aby ów masa uszczelniająca do dachów miała swoje stałe miejsce. Nigdy bowiem nie wiadomo kiedy może nam się przydać. Masa uszczelniająca do dachów to również masa nadająca się do łączenia, scalania i klejenia powierzchni metalowych, szklanych, z marmuru, z granitu, z plastiku, z poliwęglanu etc.

 

Cała linia produktów z serii masy uszczelniające do dachów i ich wszechstronne zastosowanie

 

Linia produktów uszczelniająco-klejących to doskonały wybór na różne okoliczności. Idealne nawet do montażu pod wodą, więc nadają się do wykorzystania  jako masa do ułożenia np.: płytek ceramicznych w basenie czy oczku wodnym.

 

Masa uszczelniająco-dylatacyjna to silna masa wiążąca nawet duże dylatacje i w ekstremalnych warunkach wysokiej temperatury czy też wilgotności. To masa na bazie żywic poliuretanowych, która doskonale radzi sobie na dużych powierzchniach, idealny produkt jako masa uszczelniająca do dachów.
Masa uszczelniająca do dachów występuje zwyczajowo w kilku rodzajach, które zgodnie ze szczegółowym opisem ich funkcjonalności i warunków użycia, dostosowane są pod konkretne warunki wiązania substancji (np.: mogą być aplikowane tam gdzie narażenie na wysoką temperaturę czy duży poziom wilgotności), przeznaczone być do konkretnie określonej wielkości dylatacji (większe bądź drobniejsze szczeliny) oraz do wiązania określonych tworzyw, np.: beton, marmur, granit, szkło, metal, poliwęglany, płytki ceramiczne, czy na powierzchnie z dylatacjami wymagającymi mniejszej bądź większej elastyczności etc.

 

 
Warto sprawdzić: