Naprawa dachu na domku

Dachy płaskie – popularne dachy na domach jednorodzinnych

 

Dachy płaskie często widoczne w polskich miastach i miasteczkach. To efekt architektury lat 70-90, gdy przede wszystkim stawiano na domy tzw. kostki z dachem płaskim, o nierzadko zerowym bądź niewielkim parametrze spadzie. Cykliczność przeglądów stanu technicznego dachu domu jednorodzinnego jest niezmiernie istotna i ważna, może zapobiec dodatkowym, znacznie wyższym kosztom. Nie warto tego bagatelizować, bowiem permanentne naruszenie hydroizolacji domu może generować poważniejsze skutki, jak chociażby naruszenie materiałów budulcowych, konstrukcyjnych całego domu. Naprawa domowych dachów wydaje się nam jednak  kosztowną sprawą dla domowego budżetu. A jak jest naprawdę, w rzeczywistości?

 

Uszczelnianie dachów na domach – jak poradzić sobie przy różnych pokryciach dachowych?

 

Dachy na domach jednorodzinnych to zwyczajowo papa termozgrzewalnagont bitumiczny – występują zdecydowanie najczęściej. Nierzadko spotyka się także blachodachówki czy dachówkę z masy cementowej albo tradycyjną dachówkę z ceramiki. Niektóre dachy na domach jednorodzinnych to także arkuszowa postać membrany, taka jak: membrana dachowa pcv czy membrana dachowa epdm. Jak sobie poradzić z ową rozmaitością poszycia dachowego, gdy naprawa domowych dachów jest nieunikniona? Czy konieczny będzie demontaż starej powłoki dachu domu jednorodzinnego? Jak zutylizować stary dach? Jak długo będzie to trwać? Czy taki proceder jest drogi? Dokładnie takie i szereg innych pytań ciśnie się na usta użytkowników i właścicieli domów jednorodzinnych. Polecamy rozwiązanie jak najmniej inwazyjne, które ograniczy koszty naprawy dachu, a dodatkowo może być zastosowane nawet zimą, przy niesprzyjających warunkach pogodowych

 

Naprawa dachów domowych – jak najszybciej, najskuteczniej i relatywnie tanio?

 

Na naprawę dachu domu jednorodzinnego nadaje się membrana dachowa w półpłynnej formule, idealna do hydroizolacji dachu jednorodzinnego. Produkt można nałożyć bezpośrednio na „stare” pokrycie dachu i rozprowadzić równomiernie z użyciem wałków, pędzli czy pistoletu do natrysku. Tworzy się jednolita, elastyczna i nade wytrzymała powłoka. Dachy na domach  – dzięki technologi HYPERDESMO – zostają na długie lata zabezpieczone. Nie potrzeba żadnych prac demontażowych, żadnej utylizacji, aby osiągnąć pożądany efekt dla procedury: naprawa domowych dachów.
Dodatkowo dach domu pokryty ów produktem nie nagrzewa się w wysokich temperaturach, co przy użytkowych poddaszach w domach jednorodzinnych jest niezwykle ważne i praktyczne.
Przeczytaj inne wpisy blogowe:
Kategorie

Tagi