Blog

14 grudnia 2023

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA dla Hygrosmart Fix&Finish

Hygrosmart Fix&Finish zdobył uznanie sędziów Sądu Konkursowego pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka (Zakład Budownictwa, Instytut Konstrukcji Budowlanych Politechniki Poznańskiej) i znalazł się wśród Złotych Medalistów Targów BUDMA 2024!

Zaprawa typu PCC Hygrosmart Fix&Finish zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2024

Złoty Medal Targów BUDMA 2024 dla Hygrosmart Fix&Finish

Hygrosmart Fix&Finish to jednoskładnikowa, szybkowiążąca, tiksotropowa, zbrojona włóknami zaprawa cementowa typu PCC (beton polimerowo-cementowy nazywany również betonem żywicznym) klasy R4. Hygrosmart Fix&Finish służy do napraw strukturalnych betonu i wygładzania jego powierzchni. Dzięki bezskurczowości i grubości ziarna <0,6mm może być stosowany w warstwie o grubości od 3mm do 40mm. Największą zaletą tego produktu jest bardzo krótki czas wiązania, umożliwiający szybką realizację kolejnych etapów prac jeszcze tego samego dnia.

Hygrosmart Fix&Finish swój rynkowy debiut miał w kwietniu br. podczas Światowych Targów Budownictwa i Materiałów Budowlanych BAU w Monachium i od tego momentu jest szeroko dostępny w naszej sieci dystrybucyjnej na terenie całego kraju. Z wykorzystaniem Hygrosmart Fix&Finish wykonano już setki napraw betonu, w tym m.in. płyt tarasowych i balkonowych, schodów, obiektów hydrotechnicznych.

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA dla Hygrosmart Fix&Finish jest już czwartym wyróżnieniem dla produktu Alchimica. W minionych latach komisja konkursowa nagradzała Złotym Medalem MTP:

Zapraszamy na nasze stoisko podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2024 w dniach 30 stycznia do 2 lutego 2024 w Poznaniu!

Kategorie

Tagi

Produkty Alchimica, Wydarzenia , , , , ,