Blog

17 stycznia 2024

Targi Budma 2024

W dniach 30 stycznia – 2 lutego odbędzie się największe wydarzenie branży budowlanej w Europie Centralnej – Targi Budma 2024

Banner Targi Budma 2024

Po dwóch imprezach targowych skierowanych przede wszystkim do branży dekarskiej – Roof Expo w Warszawie i Dach Forum w Kielcach, Budma 2024 jest trzecim wydarzeniem wystawienniczym tej zimy, na którym nasz zespół będzie do Państwa dyspozycji. Na naszym stoisku nr 25 w pawilonie 6 będziemy prezentowali systemowe rozwiązania dla: zielonych dachów, renowacji wyeksploatowanych pokryć dachowych z papy, PVC/TPO/FPO, doszczelniania płyt warstwowych oraz hydroizolacji dachu betonowego.

Alchimica Polska na targach Roof Expo w Warszawie

 

Oczywiście tradycyjnie zaprezentujemy także cieszące się wielką i wciąż rosnącą popularnością rozwiązania dla tarasów i balkonów, których rdzeniem są niezawodne membrany hydroizolacyjne z żywic poliuretanowych Hyperdesmo. Kamienny dywan, kwarcowy dywan i płatki dekoracyjne to dobrze znane naszym partnerom warianty posadzek zewnętrznych, które dzięki wysokiej estetyce i trwałości zdobywają sobie nowych zwolenników. Podobnie dużym zainteresowaniem cieszy się wariant dla tarasu wentylowanego. Zwolennikom okładzin ceramicznych proponujemy natomiast Hyperglue TX-40 – jednoskładnikowy klej poliuretanowy typu 2 w 1 (hydroizolacja i klej). Nie zabraknie oczywiście systemu Hyperdesmo-T do wykonywania całkowicie bezbarwnej membrany hydroizolacyjnej na powierzchni nieszczelnych płytek.

Alchimica Polska na targach Roof Expo w Warszawie

Jak się można spodziewać, nie zabraknie również wyróżnionej Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich zaprawy typu PCC: Hygrosmart Fix&Finish!

Zaprawa typu PCC Hygrosmart Fix&Finish zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2024

Złoty Medal Targów BUDMA 2024 dla Hygrosmart Fix&Finish

Spotkajmy się w Poznaniu!

Kategorie

Tagi

Wydarzenia , , , , ,