Blog

18 grudnia 2019

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla Hyperdesmo HAA!

Z nieskrywaną radością informujemy, że nasz flagowy produkt HYPERDESMO HAA został wyróżniony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2020!
Żywice poliuretanowe dla budownictwa - Alchimica
Nasza technologia zdobyła uznanie Ekspertów Sądu Konkursowego Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2020 pod przewodnictwem prof. dra  hab. inż. Józefa Jasiczaka z Zakładu Budownictwa w Instytucie Konstrukcji  Budowlanych Politechniki Poznańskiej. Jest to dla nas już drugie najwyższe wyróżnienie po zdobyciu Złotego Medalu w 2018 r. dla płynnej jednoskładnikowej membrany poliuretanowej HYPERDESMO 300, dedykowanej do hydroizolacji platform mostów.
Jakość medalowego produktu jest już od dłuższego czasu wykorzystywana podczas realizacji inwestycji naszych partnerów (zachęcam do prześledzenia artykułów na naszym blogu).
Gości Targów BUDMA 2020 już dziś zapraszamy w dniach 4 – 7 lutego do wizyty na naszym stoisku nr 47 w pawilonie 3 oraz do udziału w uroczystej Gali wręczenia Złotych Medali Targów BUDMA 2020, która odbędzie się 4 lutego 2020 r. o godz. 11:00 w pawilonie 11 MTP (tzw. „Iglica”).
Do zobaczenia w Poznaniu!
Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla Hyperdesmo HAA
Żywice poliuretanowe dla budownictwa - Alchimica
Wydarzenia