Blog

12 grudnia 2023

Targi Roof Expo w Warszawie za nami

I edycja targów branży dachowej Roof Expo za nami!

Zespół Alchimica Polska podczas targów Roof Expo w Warszawie

Na zdjęciu: zespół Alchimica Polska podczas Roof Expo w Warszawie

Uczestnictwem w targach Roof Expo w Warszawie (w dniach 7-9 grudnia) rozpoczęliśmy maraton imprez branżowych, na których spotkacie zespół pracowników Alchimica Polska. Już dziś zapraszamy na nasze stoisko podczas kolejnych ważnych imprez branżowych:

  • III Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM (12-13 stycznia 2024)
  • Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu (30 stycznia – 2 lutego 2024).

W ten sposób chcemy dotrzeć do profesjonalistów zajmujących się w swojej pracy zawodowej problematyką szczelności obiektów budowlanych.

I edycja targów Roof Expo okazała się, w zgodnej opinii członków naszego zespołu pracowników, imprezą bardzo udaną.

Frekwencja dopisała i co najważniejsze, zdecydowanie nie możemy narzekać na zainteresowanie technologią płynnych membran hydroizolacyjnych Hyperdesmo. Powodzeniem cieszyły się zarówno rozwiązania opracowane do renowacji wyeksploatowanych pokryć dachowych jak również systemy hydroizolacji nowych dachów (w tym dachów zielonych). Z nie mniejszym zainteresowaniem spotkały się nasze systemy tarasowe i balkonowe – okazuje się, że znaczna grupa dekarzy w swojej pracy zawodowej spotyka się z potrzebą hydroizolacji również tych elementów budynku.

Serdecznie Państwu dziękujemy za zainteresowanie naszą technologią płynnych membran Hyperdesmo z żywic poliuretanowych, ciekawe rozmowy i interesujące perspektywy współpracy! Zobaczymy się niedługo podczas indywidualnych spotkań.
Już dziś zapraszamy na nasze stoisko podczas kolejnych imprez targowych w Kielcach i Poznaniu, do zobaczenia!

Wydarzenia , , , ,