Blog

19 listopada 2020

Wyjazd integracyjno – szkoleniowy na Teneryfę za nami!

Stało się! Pomimo okoliczności udało się doprowadzić do skutku nasz wyjazd na Wyspy Kanaryjskie! Jesteśmy szczęśliwi, że pomimo pandemii organizujące nasz wyjazd biuro podróży stanęło na wysokości zadania i zaoferowało najwyższy poziom usługi gwarantujący naszej grupie bezpieczeństwo. Zadowolenie nieco zaburza tylko fakt, że nie wszyscy zaproszeni partnerzy mogli z nami lecieć na Teneryfę. W komplecie na pewno byłoby jeszcze lepiej!
 
Żywice poliuretanowe dla budownictwa - Alchimica
 
Działając w szeroko rozumianej branży hydroizolacyjnej (dachy, tarasy, baseny, fundamenty itp.) mamy wraz z partnerami ograniczony do miesięcy chłodnych, jesienno-zimowych, czas na wypoczynek. Dlatego po odwołaniu marcowego terminu wyjazdu zdecydowaliśmy się na listopad w nadziei, że Covid-19 nie pokrzyżuje nam więcej planów. Udało się! Wróciliśmy wypoczęci 😉 i zadowoleni z wyspy wiecznego słońca.
 
Alchimica Team na Teneryfie 2020 Alchimica Team na Teneryfie 2020
 
Wyjazd integracyjno-szkoleniowy na Teneryfę jest formą naszego podziękowania za owocną współpracę w 2019 roku. Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele partnerskich firm wykonawczych, które osiągnęły najlepsze wyniki pod względem obrotów. Serdecznie dziękujemy za współpracę i wspólnie spędzony czas!
 
Alchimica Team na Teneryfie 2020 Alchimica Team na Teneryfie 2020
Bieżący, 2020 rok okazał się jeszcze bardziej udany, więc już nie możemy się doczekać przyszłorocznego wyjazdu! Pytanie jest tylko jedno – czy ponownie odwiedzimy słoneczne Wyspy Kanaryjskie? A może tym razem wybierzemy się do któregoś z alpejskich kurortów pośmigać na nartach? Czas pokaże.
Wyjazd integracyjny Alchimica Polska
Wydarzenia , , ,