Blog

30 maja 2019

[Poznań] Naprawa dachu z PCV w systemie żywic poliuretanowych HYPERDESMO

Każdego dnia w oparciu o system płynnych membran Hyperdesmo przeprowadza się na świecie hydroizolację dachów o łącznej powierzchni zbliżonej do 7 boisk piłkarskich. W tym tygodniu pracownicy firmy ATP Budownictwo rozpoczynając w Poznaniu realizację kolejnego swojego projektu, dołożyli się do tego niezwykłego wyniku.
 
System Hyperdesmo to rozwiązanie coraz częściej wybierane do renowacji wyeksploatowanych membran dachowych z PCV. Znakomite parametry techniczne potwierdzone w prestiżowych certyfikatach (ETA, BBA) oraz 38 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji membran poliuretanowych to argumenty, które uspokajają nawet najbardziej konserwatywnych inwestorów i dekarzy, przywiązanych do tradycyjnych rozwiązań hydroizolacyjnych.
Rozpoczęcie prac – aplikacja pierwszej warstwy membrany na detalach i świetlikach
Naprawa szczelności dachu z PCV
Podkład gruntujący Primer PVC wraz z membraną Hyperdesmo Classic tworzą system dedykowany do hydroizolacji/renowacji szczelności dachów płaskich z wyeksploatowaną membraną dachową z PCV.
Naprawa szczelności dachu z PCV
Zobacz podobne realizacje:
Technologia płynnych membran poliuretanowych Hyperdesmo aplikowanych bezpośrednio na starej membranie PCV umożliwia realizację projektu renowacji szczelności dachu z pominięciem usuwania wyeksploatowanego pokrycia dachowego i jego utylizacji. Przekłada się to bezpośrednio na poważne oszczędności finansowe i dużo krótszy czas realizacji prac, a to wszystko bez najmniejszego kompromisu względem trwałości! Membrana Hyperdesmo cechuje się bardzo dużą elastycznością przekraczającą 600%, minimalną absorpcją wody (<1%), siłą adhezji do podłoża >20kg/cm2! Wraz z wysoką odpornością na promieniowanie UV cechy te czynią system Hyperdesmo rozwiązaniem o potwierdzonej żywotności minimum 25 lat (klasa W3) i najkorzystniejzej relacji jakości do ceny!
Realizacje , , ,