Blog

1 grudnia 2017

Pierwsza edycja szkolenia za nami: aplikacja membran Hyperdesmo natryskiem hydrodynamicznym Graco

W ostatni piątek listopada w siedzibie naszego dystrybutora – firmy Mat-Chem-Bud Sp.j. – pojawili się przedstawiciele 7 firm wykonawczych specjalizujących się w problematyce izolacji/renowacji dachów płaskich. Powodem dla którego przyjechali do Bielska-Białej było organizowane przez nas we współpracy z Graco Europe szkolenie poświęcone natryskowi hydrodynamicznemu płynnych membran poliuretanowych Hyperdesmo.
Szkolenie rozpoczęło się od teoretycznego wprowadzenia dotyczącego najważniejszych cech rozwiązań hydroizolacyjnych marki Alchimica oraz urządzeń marki Graco (prezentację przeprowadził p. Krzysztof Chomka, Graco Europe).
Szkolenie - aplikacja płynnych membran poliuretanowych Hyperdesmo techniką natrysku bezpowietrznego
Po przerwie kawowej rozpoczęła się część praktyczna szkolenia, podczas której pracownicy techniczni firmy Pomp-Serwis z Tychów, dystrybutora Graco, uruchomili hydrauliczny agregat spalinowy Graco GH 933 z zainstalowanym wężem wysokociśnieniowym o długości 90mb, przedstawili jego budowę i zasadę działania oraz parametry pracy z płynnymi membranami Hyperdesmo (dobór dyszy, ciśnienia i pozostałych parametrów pracy).
Szkolenie: natrysk membran Hyperdesmo Szkolenie: natrysk membran Hyperdesmo
Wkrótce odbędzie się druga edycja tego szkolenia, zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Wydarzenia , , ,