Blog

17 maja 2019

Brytyjska Aprobata Techniczna dla płynnej membrany poliuretanowej HYPERDESMO

Nasze produkty od wielu lat posiadają Europejską Aprobatę Techniczną (ETA) – najważniejszy i honorowany nie tylko w całej Unii Europejskiej ale również w większości państw świata certyfikat potwierdzający najwyższą jakość produktów budowlanych marki Alchimica.

Z przyjemnością Państwa informujemy, że płynna membrana poliuretanowa Hyperdesmo po wielomiesięcznym procesie testowania uzyskała również prestiżowy certyfikat BBA.

By certyfikat BBA został przyznany, nasze membrany zostały poddane pokaźnej liczbie testów i badań jakościowych. Proces certyfikacyjny obejmował również zakład produkcyjny, laboratorium oraz przebieg procedur kontroli jakości. Wszystkie etapy związane z tym, aby do naszych Klientów za każdym razem docierał produkt o stałej i najwyższej jakości, były szczegółowo sprawdzane przez inspektorów reprezentujących  BBA (British Board of Agrement).
Jak możecie się domyślać, badania, testy i wizyty inspektorów potwierdziły wysoką jakość płynnych membran poliuretanowych HYPERDESMO oraz standardów produkcji i jej kontroli. Wysoka ocena naszych kompetencji poskutkowała ukończeniem procesu  certyfikacji i dołączeniem Alchimica S.A. do elitarnej grupy producentów mogących się poszczycić posiadaniem niniejszego Certyfikatu.
Kategorie

Tagi

Nowości, Wydarzenia , ,