Blog

17 września 2021

[Katowice] Powłoka ochronna dla posadzek z mikrocementu

Jeśli interesujesz się turystyką górską, jest duża szansa, że kojarzysz sklep internetowy 8a.pl. Na przestrzeni ostatnich lat marka skupia się również na rozbudowie salonów sprzedaży stacjonarnej. Poniżej prezentujemy zdjęcia z niedawno otwartego w Katowicach salonu. Ilustrują one posadzki z mikrocementu zabezpieczone powłoką ochronną Aquasmart TC Floor Protect.

Aquasmart TC Floor Protect jest 100% alifatycznym lakierem opartym na wodnej dyspersji poliuretanu. Może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Nie zawiera lotnych związków organicznych. Produkt ten jest ponadprzeciętnie odporny na wszelkie czynniki eksploatacyjne takie jak tarcie, stały kontakt z wodą, chemicznymi środkami do utrzymania czystości, temperatury od -40 do +80*C. Lakier jest w pełni odporny na niszczące działanie UV – nie kreduje się ani nie odbarwia. Tworzy bezszwową, jednolitą powłokę ochronną o satynowo-matowym wykończeniu.

Obszar zastosowań Aquasmart TC Floor Protect, dzięki fantastycznym parametrom technicznym, wykracza poza zastosowania wewnątrz budynku. Produkt ten jest chętnie wykorzystywany również na tarasach i balkonach oraz do ochrony fasad wykonanych z betonu konstrukcyjnego lub imitacji betonu. To właśnie z użyciem tego produktu wykonano przed kilku laty powłokę ochronną betonowej elewacji siedziby zarządu Alchimica S.A. oraz siedziby zarządu Agata Meble.

Produkty Alchimica, Realizacje