Blog

2 grudnia 2019

Zapraszamy na Targi Budma 2020 w Poznaniu

Jak co roku serdecznie Państwa zapraszamy na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020 w Poznaniu. Nasze stoisko nr 47 w pawilonie 3 będzie do Państwa dyspozycji w dniach 4 – 7 lutego 2020r.
 
Targi Budma to najwięsze w Polsce spotkanie branży budowlanej, podczas którego jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji. Nasi pracownicy udzielać będą informacji w zakresie:
  • systemu dachowego – płynnych membran poliuretanowych Hyperdesmo stosowanych do hydroizolacji nowych dachów oraz renowacji wyeksploatowanych pokryć dachowych z papy, PCV, EPDM, TPO/FPO, płyt warstwowych i blachy oraz betonu,
  • systemu tarasowego – żywic poliuretanowych do wykonywania hydroizolacji oraz posadzek dekoracyjnych na balkonach i tarasach (kamienny dywan, kwarcowy dywan, posadzki z płatkami dekoracyjnymi),
  • systemu iniekcyjnego do uszczelniania rys i pęknięć w betonie,
  • systemu hydroizolacji i ochrony fundamentów,
  • posadzek poliuretanowych i epoksydowych dla garaży, magazynów i powierzchni komercyjnych.
Żywice poliuretanowe dla budownictwa - Alchimica
BUDMA 2020 będzie również doskonałą okazją by spotkać się z obecnymi partnerami, omówić dotychczasowe realizacje i zaplanować nadchodzące w nowym sezonie inwestycje.
Podczas nadchodzącej edycji Targów Budma będzie miało również ogłoszenie konkursu „Realizacja roku 2019”, podczas którego wskażemy najciekawszą renowację dachu wykonaną w systemie płynnych membran poliuretanowych Hyperdesmo.
Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w Poznaniu!
Kategorie

Tagi

Wydarzenia