Blog

9 listopada 2019

Relacja z naszego stoiska na targach budowlanych BATIMAT 2019 w Paryżu

Międzynarodowe Targi Budowlane BATIMAT 2019 za nami! Połączenie tłocznego Paryża, w którym usytuowane jest miasteczko targowe Parc des expositions oraz świetnej organizacji, to przepis na udaną imprezę targową.
 
Pięć dni targów BATIMAT to dla osób obsługujących stoisko duże wyzwanie kondycyjne z uwagi na to, że hale ekspozycyjne są otwarte przez rekordowe 10 godzin dziennie, od 9:00 do 19:00! Na szczęście gdy zagadnienie hydroizolacji i płynnych membran poliuretanowych jest pasją, nawet tak wyczerpujące 10 godzin to sama przyjemność!
Oczywiście Paryż jest turystycznie niezwyke interesującą metropolią, przez cały tydzień nie udało nam się jednak zwiedzić nawet tych najpopularniejszych zabytków. Byliśmy tam przecież w ściśle określonym celu – nawiązania nowych kontaktów z architektami/projektantami, przedstawicielami firm wykonawczych specjalizujących się w hydroizolacji konstrukcji budowlanych, inwestorami poszukującymi optymalnych rozwiązań technicznych do realizacji własnych przedsięwzięć jak i firmami dystrybucyjnymi.
Stoisko Alchimica na targach Batimat 2019
I to zadanie udało się spełnić z nawiązką! Bo choć paryskie targi Batimat nie uchodzą za szczególnie istotne z punktu widzenia polskiej branży budowlanej i wielu profesjonalistów ogranicza się do krajowych imprez oraz, od czasu do czasu, monachijskich targów BAU ([link:3]na których oczywiście też zawsze jesteśmy obecni[/link:3]), są wśród nas również osoby chcące trzymać rękę na pulsie i raz na dwa lata (bo w takich odstępach BATIMAT jest organizowany) poświęcają swój czas na tę podróż.
Z tego miejsca serdecznie dziękujemy za tych kilka szczególnie obiecujących spotkań i rozmów, które przeprowadziliśmy w Paryżu! Pozostaje nam teraz tylko przejść od ogółu do szczegółu by rozpocząć współpracę.
BATIMAT to również okazja do degustacji francuskiej kuchni, z czego nie mieliśmy zamiaru rezygnować pomimo zmęczenia. W gronie krajowych przedstawicieli z Alchimica Deutschland, Alchimica UK oraz Alchimica Romania bawiliśmy się doskonale, dzieląc się zawodowymi anegdotami 😉
A po pracy nadchodzi wieczór - Alchimica Team na wspólnej kolacji
W tym miejscu serdecznie zapraszamy naszych obecnych i potencjalnych partnerów do śledzenia naszego [link:3]firmowego bloga[/link:3], na którym będziemy informowali o szczegółach naszej obecności podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2020! Na ten moment wiemy, że nasze stoisko zostanie zlokalizowane w pawilonie 3a. Już teraz serdecznie zapraszamy do odwiedzin w dniach 4 – 7 lutego 2020! Jeśli nie chcesz czekać do lutego 2020r. by się z nami spotkać, zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach z aplikacji żywic poliuretanowych HYPERDESMO – system hydroizolacji/renowacji dachu oraz system tarasowy.
Do zobaczenia!
Wydarzenia , ,