Blog

9 lutego 2020

Podsumowanie Targów BUDMA 2020

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to największe w Polsce spotkanie branży budowlanej i choć wiele osób uważa, że w dobie internetu znaczenie imprez targowych maleje, my jesteśmy przeciwnego zdania i konsekwentnie uczestniczymy w poznańskiej Budmie, ale nie tylko. Nasze stoisko znajdziecie podczas każdej edycji targów BAU w Monachium, BATIMAT w Paryżu, Made Expo w Mediolanie czy też BIG 5 w Dubaju. Uważamy, że internet jest niezwykle ważny, ale możliwość bezpośredniego kontaktu z reprezentantami marki Alchimica wciąż ma swoich zwolenników.
 
 
Pierwszy dzień Budmy to ważne dla nas wydarzenie – gala rozdania Złotych Medali za najbardziej wartościowe i innowacyjne produkty oferowane na polskim rynku przez wystawców. W tym roku zostaliśmy po raz drugi laureatem tego wyróżnienia za Hyperdesmo HAA – płynną membranę poliuretanową z formułą Humidity Activated Accelerator.
Gala otwarcia, wręczenie Złotego Medalu dla AlchiPolska Sp. z o.o. Zdjęcie pamiątkowe ze Złotym Medalem targów BUDMA 2020
Tego samego dnia odbyło się również ogłoszenie wyników konkursu „Najlepsza realizacja roku 2019”, w którym, jak można się domyślać, wybrana została najciekawsza w ocenie jury renowacja dachu w systemie płynnych membran poliuretanowych Hyperdesmo.
Wieczór branżowy BUDMA 2020
Zwycięzcą pierwszej edycji konkursu (zobacz statuetkę) została firma ATP Budownictwo za renowację szczelności dachów z blachy osiedla w podpoznańskiej Tulcy. Gratulujemy!
Wkróce ogłosimy edycję konkursu na bieżący, 2020 rok! Do wygrania ponownie będzie kwota 10000 zł na wydatki merketingowe promujące zwycięską firmę oraz jej realizacje z wykorzystaniem systemu HYPERDESMO!
Pozostałe dni Budmy 2020 były zdominowane typową „targową” pracą – licznymi spotkaniami z obecnymi i przyszłymi partnerami, projektantami oraz potencjalnymi inwestorami (właścicielami nieruchomości, zarządcami itp.), którzy poszukują optymalnych rozwiązań do hydroizolacji/renowacji szczelności dachów swoich obiektów.
Stoisko Alchimica Polska podczas Targów BUDMA 2020 Stoisko Alchimica Polska podczas Targów BUDMA 2020Stoisko Alchimica Polska podczas Targów BUDMA 2020 Stoisko Alchimica Polska podczas Targów BUDMA 2020Stoisko Alchimica Polska podczas Targów BUDMA 2020 Stoisko Alchimica Polska podczas Targów BUDMA 2020Stoisko Alchimica Polska podczas Targów BUDMA 2020 Stoisko Alchimica Polska podczas Targów BUDMA 2020
Nie da się ukryć, że kilka spotkań oceniamy jako wybitnie interesujące i jeśli dojdzie do szczegółowych rozmów prowadzących do wspólnej realizacji projektów, tegoroczny sezon będzie co najmniej równie udany jak ten miniony. Jest znacznie za wcześnie, by mówić o szczegółach, ale nie możemy doczekać się wiosny!
Serdecznie dziękujemy za fantastyczne spotkania, wierzymy, że w Państwa ocenie czas z nami spędzony był równie wartościowy. Do zobaczenia!
Żywice poliuretanowe dla budownictwa - Alchimica
Wydarzenia , , ,