Blog

7 lutego 2018

Podsumowanie seminarium na Stadionie Narodowym w Warszawie

5 lutego w części biurowej Stadionu Narodowego w Warszawie odbyło się seminarium szkoleniowe z zakresu aplikacji płynnych membran poliuretanowych systemu Hyperdesmo.
Seminarium było skierowane do profesjonalistów – firm wykonawczych na codzień zajmujących się zagadnieniem izolacji i renowacji dachów. Płynne membrany poliuretanowe Hyperdesmo dzięki korzyściom jakie niesie ich stosowanie (m.in. najwyższa klasa trwałości W3 przy grubości zaledwie 1,2mm, samoczynne wiązanie się do każdego typu podłoża, bezszwowość, szybka aplikacja bez konieczności stosowania wyspecjlizowanych narzędzi) stopniowo zjednują sobie zwolenników nawet wśród najbardziej konserwatywnych dekarzy, którzy z rezerwą odnoszą się do nowych technologii.
 
Z uwagi na lokalizację naszej siedziby (Katowice) większość naszych działań szkoleniowych ma miejsce na południu kraju (zobacz kalendarz nadchodzących szkoleń), stąd wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom i korzystając z obecności p. Nikolasa Sakellarakisa, dyrektora eksportu Alchimica S.A., na naszym stoisku podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2018 (relacja z Budmy 2018), zapadła decyzja o organizacji seminarium w Warszawie 5 lutego 2018r.
Szkolenie Hyperdesmo na Narodowym w Warszawie
Seminarium było prowadzone symultanicznie w języku angielskim i polskim, z uwagi na fakt, że wsród uczestników byli również dwaj nasi goście z Litwy.
Żywice poliuretanowe dla budownictwa - Alchimica Żywice poliuretanowe dla budownictwa - Alchimica
Szkolenie Hyperdesmo na Narodowym w Warszawie
Pomiędzy modułami szkolenia odbyła się oczywiście przerwa kawowa w miejscu z interesującym widokiem na płytę Stadionu Narodowego.
Szkolenie Hyperdesmo na Narodowym w Warszawie
Szkolenie Hyperdesmo na Narodowym w Warszawie
Na zdjęciu Nikolas Sakellarakis, dyrektor eksportu i Michał Kieś z Alchimica Polska.
Nikolas Sakellarakis z Alchimica S.A. i Michał Kieś z Alchimica Polska
Uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność i wierzymy, że przekazana wiedza okaże się użyteczna w ich aktywności zawodowej.
Kategorie

Tagi

Wydarzenia ,