Blog

19 listopada 2021

XII Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości w Warszawie

Serdecznie Państwa zapraszamy do uczestnictwa w XII Ogólnopolskim Kongresie Zarządców Nieruchomości, który odbędzie się 25 listopada br. w Centrum Konferencyjnym West Gate, Al. Jerozolimskie 92 w Warszawie (zobacz jak się zarejestrować).

Kongres to znakomita okazja, by poznać niemal nieograniczone możliwości jakie daje technologia żywic poliuretanowych Hyperdesmo w zakresie szeroko rozumianej hydroizolacji i ochrony obiektów budowlanych. Bowiem dziś, po 40 latach zdobywania doświadczeń przez firmę Alchimica w zakresie opracowywania, rozwoju i produkcji żywic poliuretanowych, nasze produkty obejmują pełny zakres potrzeb hydroizolacyjnych – od hydroizolacji dachów (oraz renowacji pokryć dachowych), przez balkony i tarasy, baseny i zbiorniki wodne, aż po fundamenty i konstrukcje podziemne. Od tego roku do oferty dołączył system fasadowy ETICS (ang. External Thermal Insulation Composite System) znany dotychczas pod pojęciem bezspoinowego systemu ociepleń (BSO).
Oczywiście opisywane wydarzenie obejmuje znacznie szerszy program. To również okazja do uzyskania wiadomości o problematyce prawnej związanej z zarządzaniem nieruchomościami, spotkania specjalistów z innych dziedzin powiązanych z branżą nieruchomości.

Kategorie

Tagi

Produkty Alchimica, Wydarzenia , , , , , , , , , ,