Blog

17 lutego 2019

Budma, Budma i po Budmie. Podsumowanie naszego udziału w targach

Największa impreza targowa polskiej branży budowlanej za nami. W dniach 12 – 15 lutego w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2019, w których uczestniczyliśmy po raz trzeci.
Dziesiątki spotkań z obecnymi partnerami oraz potencjalnymi klientami były okazją do omówienia zrealizowanych w 2018 roku inwestycji oraz planów na nadchodzący sezon budowlany.
Stoisko AlchiPolska Sp. z o.o. na Targach BUDMA 2019
Wykonaliśmy też wiele pracy w zakresie promocji technologii bezszwowych płynnych hydroizolacji dla budownictwa i przemysłu, a więc technologii w której Alchimica S.A. się specjalizuje, będąc jednym z największych na świecie producentów płynnych membran do hydroizolacji i ochrony (poliuretanowych i polimocznikowych).
Stoisko AlchiPolska Sp. z o.o. na targach BUDMA 2019
Targi BUDMA 2019 były również okazją do poszerzenia wiedzy z zakresu aplikacji płynnych membran poliuretanowych HYPERDESMO. Drugiego dnia targów w sali konferencyjnej „A” (pawilon 3) odbyło się seminarium szkoleniowe dla doświadczonych wykonawców stosujących nasz system hydroizolacji.
Seminarium szkoleniowe - aplikacja systemu Hyperdesmo
Po szkoleniu nie zabrakło okazji do integracji. Zaprosiliśmy naszych partnerów na wspólną kolację w jednej z restauracji przy poznańskim Starym Rynku. Zabawie i dobremu humorowi nie było końca 😉
Kolacja z partnerami Alchimica Polska
Tegoroczna BUDMA to nie tylko wysiłek organizacyjny, to przede wszystkim satysfakcja z propagowania doskonałej technologii płynnych membran Hyperdesmo z żywic poliuretanowych, która naszym partnerom daje nowe narzędzia do poszerzania własnej oferty rynkowej! Dziękujemy, że byliście z nami!
Stoisko Alchimica Polska na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2019
Stoisko Alchimica Polska na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2019
Wydarzenia , ,