Blog

30 stycznia 2019

Alchimica Polska na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2019 w Poznaniu

Choć do poznańskich Targów Budma 2019 pozostaje jeszcze nieco czasu, już dziś serdecznie zapraszamy w dniach 12-15 lutego na nasze stoisko, które tym razem mieścić się będzie w pawilonie numer 3.
 
Żywice poliuretanowe dla budownictwa - Alchimica
 
Tegoroczne Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018 upłynęły nam pod znakiem Złotego Medalu, nagrody Międzynarodowych Targów Poznańskich, którą otrzymaliśmy za rewolucyjną w wielu aspektach membranę Hyperdesmo 300.
Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku.
Za kilka miesięcy, podczas nadchodzącej edycji Budmy chcemy skupić się przede wszystkim na przybliżeniu odwiedzającym nasze stoisko (nr 63) w pawilonie 3 technologii bezszwowej hydroizolacji/renowacji szczelności dachów i tarasów/balkonów w oparciu o płynne membrany poliuretanowe Hyperdesmo o najwyższej klasie trwałości (W3 – minimum 25 lat), a więc rozwiązań, z których Alchimica jest znana w ponad 100 krajach świata. Oczywiście nie zabraknie miejsca dla innych naszych produktów, jak poliuretanowe masy dylatacyjneposadzki samorozpływne (poliuretanowe i epoksydowe) albo iniekcje do betonu.
 
Na zdjęciu: Alchimica Polska na Targach Budma 2018
Stoisko Alchimica Polska na Budma 2018
 
Podczas czterech targowych dni nasi pracownicy będą do Państwa pełnej dyspozycji, służąc fachową wiedzą na temat naszych żywic poliuretanowych.
Zapraszamy serdecznie!
Wydarzenia