Blog

7 lutego 2023

Relacja ze stoiska na targach BUDMA

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA dobiegły końca

Stoisko Alchimica na targach BUDMA 2023

Nie znamy statystyk jak wielu odwiedzających uczestniczyło w tegorocznej BUDMIE, opierając się jednak na swoich wrażeniach, możemy stanowczo stwierdzić, że tegoroczna edycja była dla nas frekwencyjnie bardzo udana. W dniach 31 stycznia – 3 lutego 2023 stoisko Alchimica zlokalizowane w pawilonie dekarskim (nr 6) odwiedziło kilka tysięcy osób, a nasi pracownicy i partnerzy bez wytchnienia odpowiadali na pytania dotyczące rozwiązań dla dachów i tarasów jakie zapewnia system płynnych membran Hyperdesmo oparty na żywicach poliuretanowych i polimoczniku.

Targi BUDMA w Poznaniu to dla zwiedzających doskonała okazja, by poznać system Hyperdesmo i porozmawiać z zespołem profesjonalnych doradców, mających w swojej codziennej pracy zawodowej do czynienia z żywicami. To również wyczekiwana okazja do integracji skupionego wokół nas środowiska przedstawicieli firm partnerskich – dystrybutorów regionalnych i specjalistów w zakresie prac aplikacyjnych oferowanych przez nas produktów.

Sezon na wykonywanie prac hydroizolacyjnych dachów i tarasów rozpocznie się już za kilka tygodni. Była to więc jedna z ostatnich okazji, by przedyskutować nadchodzące inwestycje w luźnej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom za przyjazd do Poznania, to była przyjemność i radość móc spędzić z Wami tych kilka dni! Oczywiście dziękujemy również wszystkim odwiedzającym, którzy aktywnie zadawali pytania dotyczące naszej technologii hydroizolacji – do zobaczenia na indywidualnych spotkaniach, które już niebawem się odbędą.

Kategorie

Tagi

Wydarzenia , , , ,