Blog

14 grudnia 2022

Alchimica Polska na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2023

Stoisko Alchimica Polska na targach BUDMA 2020

Stoisko Alchimica Polska na targach BUDMA 2020

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2023 odbędą się w dniach 31 stycznia – 3 lutego w Poznaniu. Zapraszamy na stoisko Alchimica Polska nr 12A w pawilonie 6

Jako lider na polskim rynku płynnych hydroizolacji stosowanych m.in. do realizacji projektów renowacji pokryć dachowych, postanowiliśmy o zmianie lokalizacji naszego stoiska podczas nadchodzącej edycji targów BUDMA!
Po 7 latach wracamy do pawilonu nr 6, gdzie znajdziecie nas na stoisku 12A. Podczas minionych 5 edycji byliśmy do Państwa dyspozycji w pawilonie skupiającym producentów chemii budowlanej. W tym roku wracamy do pawilonu dekarskiego, gdzie mamy nadzieję spotkać się z naszą bezpośrednią konkurencją.

Podobnie jak w latach ubiegłych, będziemy się skupiali na dalszej popularyzacji niezawodnych produktów linii Hyperdesmo. Do tej pory system Hyperdesmo trzykrotnie zdobył główną nagrodę targową – Złoty Medal MTP ( w 2018r. za Hyperdesmo 300, w 2020 za Hyperdesmo HAA oraz w 2022 za Hyperdesmo Cold Cure Polyurea 2K Zero).

Warszawa ul. Majolikowa - renowacja dachu papowego w systemie Hyperdesmo

System płynnych membran Hyperdesmo został trzykrotnie nagrodzony Złotym Medalem MTP

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to najdogodniejsza okazja aby poznać zespół techniczno-handlowy odpowiedzialny za współpracę z naszymi partnerami. Od spotkania na Budmie, przez uczestnictwo w szkoleniach, aż po pierwsze realizacje z wykorzystaniem technologii Alchimica – tak kształtuje się historia sukcesu wielu naszych partnerów!
Fundamentem udanej współpracy zarówno z partnerami handlowymi jak i usługowymi jest transfer wiedzy o systemie Hyperdesmo opartym na żywicach poliuretanowych. Dlatego już dziś zapraszamy na cykl szkoleń z zakresu właściwości i stosowania żywic poliuretanowych Hyperdesmo.

Do zobaczenia w dniach 31 stycznia – 3 lutego 2023r. w Poznaniu!


Wydarzenia , , , ,