Blog

17 listopada 2021

[Hotel Gołębiewski w Pobierowie] Hydroizolacja parku wodnego

W nadbałtyckim Pobierowie trwają intensywne prace przy budowie Hotelu Gołębiewski. Dziś prezentujemy fotorelację z przebiegu prac hydroizolacyjnych koryta „rzeki” w hotelowym parku wodnym.

Do wykonania prezentowanych prac zastosowano:

  1. Podkład gruntujący Aquasmart Dur
  2. Masa dylatacyjna Hyperseal 25LM-S
  3. Płynna membrana poliuretanowa dedykowana do hydroizolacji zbiorników wodnych, w tym na wodę pitną – Hyperdesmo 2K-W

Hyperdesmo 2K-W jest wersją bezrozpuszczalnikową membrany. Produkt składa się w 100% z ciał stałych, a co za tym idzie – w toku sieciowania nie ulega skurczowi. Jest to wersja Hyperdesmo dedykowana do hydroizolacji zbiorników wodnych na wodę pitną. Przeznaczona jest także do hydroizolacji basenów pływackich, zbiorników na wodę ppoż, akwenów wykorzystywanych do uzdatniania wody i jej odsalania. Jest odporna m.in. na zawartość chloru i ozonu w wodzie.

Przeglądając powyższe zdjęcia można zauważyć również membranę Hyperdesmo PB-2K. Projektant zastosował ją do wykonania hydroizolacji donic (kolor czarny). Membrana ta przeznaczona jest do hydroizolacji konstrukcji podziemnych i zielonych dachów, a więc elementów bez ekspozycji na UV, a jednocześnie narażonych m.in. na oddziaływanie korzeni roślin i kwasów pochodzenia organicznego.

Realizacje , , , , , , , , ,